Reply on: BB-Schuhu #42193:
a toto si necital, ked si to sem vkladal?Autor: BB-Schuhu
30.9.2010 09.58 #42169 Re:
Zmeny od 1.10.2010
Zacina sa uplna vyluka na Karlove, trasy liniek MHD budu upravene nasledovne:
linky c. 24, 25, 27, 43, 80, 90 budu premavat obchadzkovou trasou cez Ul. Luda Ondrejova, dalej popri ARS a novou prelozkou MK cez Medeny Hamor. Na povodnu trasu sa napoja na Lazovnej.
Zastavky Na Karlove, Komenskeho a Severna (netyka sa linky 43) docasne nebudu obsluhovane. Ako nahradu za zrusenu zastavku Na Karlove mozete pouzit novu zastavku na Ul. Luda Ondrejova. Nahradou za zastavku Severna bude zastavka Medeny Hamor.

BB-Schuhu
A ešte jedna zaujímavosť - autobusová zastávka (aj s označníkom a odchodmi) je zriadená aj pri ARS pneuservise - tesne pred pripojením na hlavnú cestu. Autobusy zastavujú aj na Medenom Hámri, len neviem či je to oficiálne alebo podľa uváženia vodiča.
Fakt tá trasa je unikátna. Treba to poriadne nafotiť, stojí to za to. A ešte, to stúpanie od ARS hore na Karlovo už nie je také strmé ako bolo predtým, počas leta sa tá cesta prestavovala a je to troška zmiernené - celkom svižne tadiaľ vybehol aj plne naprataný kĺbak.