http://www.stv.sk/sprava.php?id=6391&cpage=17
Kruhovy objazd zrusil zapchy -VRAJ. Az na to ze smerom od Slovenky tam pred 8:00 stoji doprava uz pri pripojke z vypadovky!
Kruhovy objazd zrusil zapchy -VRAJ. Az na to ze smerom od Slovenky tam pred 8:00 stoji doprava uz pri pripojke z vypadovky!

Kami
Diago ?
Hribik - 250
Moravcik - 246
SAD BA - 280!
SAD BJ +MTK - 266
vraj je SAD LM lacnejsi
#3991: viem o tom a cenim si to