DPM BB:
Mám otázku, nakoľko sa vyskytla nezrovnalosť v CP skibusu Čachovo. Podľa CP zverejneného na web-stránke odchádza posledný spoj z Čachova o 20:45. Avšak podľa CP (ktorý som videl umiestnený na zastávke Rudohorská) ide posledný spoj z Čachova o 20:15. Kde je teda pravda?
Ďalšia vec - linka č. 23.
Podľa zmien od 13.12.2009 malo dôjsť k posunu spojov 5:20x a 13:20x na 5:25x a 13:35x a podobne aj v opačnom smere, z Majera na Pieninskú. Toľko hovorí aj CP na webe sadzv.sk. Aká je skutočnosť? Na zastávkových CP nebola L23 prelepená a tam, kde aj bola prelepená (s platnosťou od 13.12.2009), dotknuté spoje sú uvedené v pôvodných časových polohách (5:20, 13:20 z Pieninskej). Dnes som to bol pozrieť v skutočnosti, L23 z Pieninskej odišla 13:20 a nie 13:35. Mám taký pocit, že napokon k žiadnej zmene na L23 nedošlo, len na internetovej stránke SAD ZV je opäť nesprávny CP (nebolo by to prvý krát, celý september 2009 tam visel nesprávny CP L22 a až 3,5 mesiace nesprávny CP L26).
Mám otázku, nakoľko sa vyskytla nezrovnalosť v CP skibusu Čachovo. Podľa CP zverejneného na web-stránke odchádza posledný spoj z Čachova o 20:45. Avšak podľa CP (ktorý som videl umiestnený na zastávke Rudohorská) ide posledný spoj z Čachova o 20:15. Kde je teda pravda?
Ďalšia vec - linka č. 23.
Podľa zmien od 13.12.2009 malo dôjsť k posunu spojov 5:20x a 13:20x na 5:25x a 13:35x a podobne aj v opačnom smere, z Majera na Pieninskú. Toľko hovorí aj CP na webe sadzv.sk. Aká je skutočnosť? Na zastávkových CP nebola L23 prelepená a tam, kde aj bola prelepená (s platnosťou od 13.12.2009), dotknuté spoje sú uvedené v pôvodných časových polohách (5:20, 13:20 z Pieninskej). Dnes som to bol pozrieť v skutočnosti, L23 z Pieninskej odišla 13:20 a nie 13:35. Mám taký pocit, že napokon k žiadnej zmene na L23 nedošlo, len na internetovej stránke SAD ZV je opäť nesprávny CP (nebolo by to prvý krát, celý september 2009 tam visel nesprávny CP L22 a až 3,5 mesiace nesprávny CP L26).
Navyse, nedavno sa prenajalo 11 Medakov tak by to snad mohlo stacit...
Danny
.
Dnes rano som mal v plane cestovat z BS dialkovou linkou BS-Bratislava o 5:20.
Hej, len kebyze ten retard vobec prisiel!
Cakalo nas tam skoro 30 ludi a nic neprislo! Podla cp.sk, podla miestnej vyvesky CP ako aj podla knizneho CP SADZV to malo normalne premavat aj medzi sviatkami. A ludia ako teliatka cakali, nikto nic neurobil. Teda neprajem vam cakat 3/4h v mraze...
Snazil som sa dovolat niekam vdaka viacerym vodicom jednotlivych liniek, no pre tech. komplikacie sa mi to nepodarilo. Jeden pan tvrdil, ze vodic nesiel preto, lebo mu povedali, ze dnes nema ist (medzi sviatkami).
Takze mili sprosti cestujuci, prajem vam prijemne cakanie na bus aj zajtra a v stredu!
Pokusal som sa viackrat i teraz dovolat na dopravny dispecing so ziadostou o vysvetlenie tohto nehorazneho spravenia, no bud maju obsadene, alebo to nik neberie.