chcem sa spytat ci este existuje prestupova zlava a ako to vlastne funguje. Dakedy bola nejaka zlava do 40min. Minule som prestupoval a z CK mi stiahlo plnu sumu aj ked som bol do 40min (podla stareho)
dik
dik
Dufam ze info pomohla
vladis888