Ahojte...vedeli by ste mi poradiť,prosim?
Chcem si vybaviť čipovú kartu,len neviem,čo k tomu potrebujem a kam ísť.
Kolegyne mi spomínali,že kdesi na nete je "zavesaná" žiadosť na čip.kartu v BB,ktorú treba vyplňiť a s občianskym kamsi bežať...ale kam a kde nájsť tú žiadosť,to si už nikto nepamätá.
Viete mi pomôcť?
Chcem si vybaviť čipovú kartu,len neviem,čo k tomu potrebujem a kam ísť.
Kolegyne mi spomínali,že kdesi na nete je "zavesaná" žiadosť na čip.kartu v BB,ktorú treba vyplňiť a s občianskym kamsi bežať...ale kam a kde nájsť tú žiadosť,to si už nikto nepamätá.
Viete mi pomôcť?
BB-Schuhu
Robil som to ešte s jedným mojím kolegom zo ZV.
Inak, bolo to robené ešte na prelome augusta/septembra. Mám v pláne tam ešte nejaké veci inovovať a spestriť to, len som sa k tomu za posledné mesiace akosi nedostal, bolo málo času. Dúfam ale, že teraz to už zmením... V každom prípade ma teší, keď sa mi ozývajú ľudia, ktorým sa to páči. To svedčí o tom, že nebol to zbytočný nápad...