Reply on: Moky #37745:
Ale pritom všetkom, aspoň že sa zavádza ten nový spoj o 4:05 na L20. Vždy je užitočnejší ako bývalý spoj L98, ktorý odchádzal zo Sásovej o 4:37 (t.j. už po prvých spojoch denných liniek). Rovnako, posledný spoj L26 cez víkend má príchod až o 23:37. Ale je jasné, že nočáky to nenahradí...
810zssk
A to odkial som s tym nic nema. Fakt som v BB prezil dost na to aby som sa k tomu vyjadroval (tak ako sa koniec-koncov mnoho Bystricanov moze a vyjadruje k nasej MHD aj pri podstatne mensej vazbe na mesto ako mam ja k BB - nikto to nepovazuje za problem).