Ano ja som chcel ist ale nevyslo mi to
trosku klidek pozorujem uz dlhsie diskusiu a si vasnivy diskuter a robis zo seba velkeho prebornika na dopravu...mozem otazocku pracujes v nejakej dopravnej spolocnosti alebo si expert na vytvaranie CP? vytvoril si uz nejake?
BB-Schuhu