K citybusom. To zrušenie zachádzok (s výnimkou Štiavničiek) mi nejako neprekáža. Oceňujem nahradenie zastávky "Parkovisko MsÚ" novou zastávkou "Mestský úrad". Ale nevidí sa mi tá redukcia vo večerných hodinách a cez víkend. Ale najviac sa mi nepozdáva to, že v úseku Hviezdoslavova - Sásová pôjdu vždy v jednom smere za sebou 2 spoje tej istej linky (L101), potom tú ďalšiu hodinu pôjdu zase 2 spoje za sebou druhej linky (L102). Jedna linka pôjde zo Sásovej napr. 8:25, 8:55, 10:25, 10:55, ... tá druhá pôjde 9:25, 9:55, 11:25, 11:55, ...Teda nebude sa to pekne prekladať ako teraz. Ale na druhej strane si uvedomujem, že pri sledovaní tohto cieľa (ušetrenie jedného vozidla vo víkendovej preprave) sa to inak nedalo spraviť.
Akého piateho júla???? Už to nahodil DPM BB, tak by sa mohol činiť aj SAD ZV. Snáď to nechcú zverejniť večer 30.6....
Len tak na okraj, nepočúval niekto správy o 17-tej na Regine? Ja som len čosi "začul", ale to len také nesúvislé info. Hovorilo sa o MHD BB. Vyjadroval sa aj Saktor a padla tam aj veta "Napriek snahe mesta BB zachovať ..... sme museli zrušiť ...." Nepočul som to celé - takže ani neviem že čo, ale mám taký dojem, že narážal na nočnú dopravu.
Este ked minibusove boli linky rozdelene, tak som navrhoval, aby neboli ukoncene na Hviezdoslavovej, ale na parkovisku pri malej stanici, kde je mozny prestup na dalsie linky. To je skutocne taky problem? Bystrica bystrica...
kedze som zo sasovej trolejbusy velmi nevyuzivam, takze ma viac zaujima novy CP autobusov. neviete kedy bude? ci az tyzden po jeho zavedeni bude uverejneni, nakolko to je sad zv?
49 % je jedna vec a druhá je to, že v 5-člennom predstavenstve by mali byť tri miesta vrátane predsedu pre SAD ZV a dve pre mestom dosadené bábky, ktoré bez ohľadu na to, čo si budú myslieť, budú v menšine a keby veľmi vyskakovali, tak nebudú vôbec a dá sa ich kedykoľvek vymeniť. Takže to bude ešte horšie, ako by sa zdalo. Však prvé fantastické opatrenia (nehovoriac o už rok trvajúcej stagnácii a zhoršovaniu stavu DPMBB vďaka jeho úmyselnému potápaniu zo strany mesta) sa v praxi objavia už čoskoro. Pritom bude absolútne nepodstatné,čo dá zdravý rozum, čo bolo v zbytočnom PDO, ktorý všetci zainteresovaný museli obhajovať len kvôli vyhodeným peniazom, či zbytočné predchádzajúce plané sľuby. Jednoducho scenár je už dávno napísaný a po generálke sa blíži premiéra.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
router