Reply on: pfm10 #36624:
Ak sa ti to stalo na linke z Pieninskej, tak viem o akého vodiča sa jedná. To je jeden večne ušomraný vodič. Takýchto ľudí mám fakt "najradšej", nech by mali neviem aký super autobus, nikdy nebudú spokojní. Treba im dať vyskúšať si C734.00, ktorá sa im pokazí na každom druhom spoji, potom si začnú vážiť na čom jazdia. Ale verím, že toto je prípad len pár jednotlivcov, nie väčšiny. A teším sa na moju prvú jazdu. Síce Crossom som už išiel veľa krát, nie však zvolenským...
Kami