Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: pfm10 #36624:
Ak sa ti to stalo na linke z Pieninskej, tak viem o akého vodiča sa jedná. To je jeden večne ušomraný vodič. Takýchto ľudí mám fakt "najradšej", nech by mali neviem aký super autobus, nikdy nebudú spokojní. Treba im dať vyskúšať si C734.00, ktorá sa im pokazí na každom druhom spoji, potom si začnú vážiť na čom jazdia. Ale verím, že toto je prípad len pár jednotlivcov, nie väčšiny. A teším sa na moju prvú jazdu. Síce Crossom som už išiel veľa krát, nie však zvolenským...
Reply on: BB-Schuhu #36623:
Diky. No tie crosswaye... Radosť v tom cestovať ? To sú vozy.. len niektorí vodiči (ak sa tak dajú nazvať, je na nich toľko slovenských írečitých slov ? ) by nemali na tom jazdiť ? Sa pýtam: "Prosím Vás koľko máte prestávku vo Zvolene?" on "Nič, prečo?" ja: "Idem sa previesť tuto novým Crosswayom a zároveň aj pofotím" on sprostym hlasom: "a to sa nemôžeš voziť na niečom inom? Vo ZV vystúpiš a ak stihneš ten spoj čo idem tak nastúp ak nie máš smolu.. táto mládeš to by len koko*iny vymýšľalo. Každopadne toto je šrot" Ja mu na to: "Áno? Keď sa vám to nepáči tak bežte jazdiť na starých atmosách z roku 1982 a potom uvidíte že sa po dvoch dňoch vrátite späť na cross" a bol ticho.. Domov som radšej išiel druhým čo išiel na AS, a tam vodič uplne v pohode, milý.
Reply on: pfm10 #36618:
Veľmi pekné sú tie autobusy a fotky tiež ?
Reply on: pfm10 #36619:
uz je to v novinke. Len skoda ze fotky nie su lepsom rozliseni.
Reply on: brefos #36620:
Ďakujem ?
Reply on: pfm10 #36619:
Pekné fotky ?
P.S.: Treba skopírovať celý odkaz, nejako to neukázalo. A ešte. Kami, ak chceš tie fotky dať na imhd, nie je problém, stiahni a daj s menom autora: pfm10 . ?
Už se to nese ? :

http://www.flickr.com/photos/39249443@N03/

Fotografie Crosswayov na linke BB-ZV a nášho "modroočka ? " s reklamou na Apollo
Aj dnes pekné fotky z prímesta, už sa to pomaly začína stávať pravidlom, že každý pondelok privítajú nový týždeň vždy zaujímavé foto.
Reply on: expresbb #36607:
pozrel som si tie označenia na webe...bola to 812ka ?...a na fotke som si všimol presné označenie riadiaceho vozňa 812 001-6...a vlečný bol 0S1 802-8 (na fotke to zle vidno...ale asi takto)... ? ?
Reply on: PIT #36614:
Nie, info nemám a ani ho zo skúseností neočakávam.
Reply on: BB-Schuhu #36613:
Máš info o tom, že boli nejaké schválené?
Len tak mimochodom, nemali by byť zajtra zverejnené nové CP platné od 1.7.2009? 15-dňová lehota...
Reply on: Kami #36611:
Môže byť. Mám na teba toho viacej...
Buduci vikend budem v BB, uz aj v piatok. Planujem urobit aj stretko. Hlavne temy budu historia CSAD a buducnost MHD.
Reply on: expresbb #36607:
nhoo bol som sa pýtať na stanici v BB...aa akurát mi teta za okienkom povedala, že som si to mal riešiť v brusne a že ona s tým nič nespraví...že som si mal nejaký formulár o odmietnutí pokračovať vyplniť či ako...
nevyznám sa v radoch tých motorákov...maximálne ti viem povedať, že chodia skoro všetky víkendové spoje BB-BR...vo dvojici nová+stará...aa tá novšia má dymové sklá, a elektronické vonkajšie tabule, dopytové otváranie dverí a málo miesta na nohy ?
Zdá sa to len mne, alebo je to naozaj, že na MsÚ na odbore dopravy trénujú atletiku? Alebo je podobnosť meno + priezvisko istého pána čisto náhodná?
Reply on: N/A #36604:
O poruchách vlakoch mám tiež plno skúsensotí - tie najzaujímavejšie sú z trati Tisovec-Pohronská Polhora, kde som zažil neskutočne veľa porúch starých motorákov (bolo to však väčšinou ešte v 90-tych rokoch). Popisovať to teraz nejdem, lebo to je už veľmi vzdialená téma od MHD BB.
Reply on: BB-Schuhu #36574:
Trat BR - Tisovec nejazdim.
Re #36575 Ali B.: Tak som o niečo aj ja múdrejší. A viď PIT-ov príspevok.
Re #36577 PIT: Tak tak. Plný súhlas. No nestíham všetko sledovať.
Re #36582 router: Áno, máš pravdu. Je to DF o MHD. No aj o verejnej doprave.
Re #36594 PIT: Hej, vždy to obzerám.
Re #36604 Sasovcan: Je tam viac možností. Viac by ti vedeli povedať na stanici. Čo sa týka tej informovanosti. Je to ťažké, ale rušňovodič sa snaží dôjsť. No občas je to ťažké. Nevedel by si o akú radu išlo? Lebo aj 812ky sú červené.
Re #36605 Sasovcan: Aj to musí byť.
Re #36606 810zssk: Že som tie pravidlá nevidel. A aké pekné je to, že to nahlási dispečerovi. Ale o tom radšej osobne.
Reply on: N/A #36604:
Odskodnenie asi tazko. Toto je ZSSK!

Urcita forma je moznost navratu do vychodzej stanice, to uz sa ta ale netyka:
http://www.zssk.sk/sk/aktuality/ako-postupovat-pri-meskani-vlaku

Ale opat raz sa ukazuje ako ZSSK nedokaze postupovat ani podla vlastnych predpisov. To co si popisal (a je uplne bezne) je v uplnom rozpore s nasledovnym: "Od januára budúceho roku (2009 - pozn.) bude ZSSK pri meškaní vlaku postupovať podľa stanovených pravidiel. V prvom rade vlakový personál informuje cestujúcich o príčinách a predpokladanom meškaní vlaku a zisťuje, na aké prípoje sú cestujúci viazaní a pozberané údaje nahlási dispečerovi."

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.