Reply on: BB3411 #28741:
Tomuto sa hovori kultura cestovania v mhd na urovni tu v BB mozme o tom len snivat my si radsej dame 5sk sukromnemu dopravcovi ktory nas odvezie v traktore.....Tym netvdrdim ze dpmbb by nemal zacat postupne s obnovou vozoveho parku ale v pripade sadzv je to co tu predvadza extrem.
draxter
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=3753
a
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=3759
Naviac, v príspevku hodnotia Xlinky ako "MHD", takže sa jedná opäť o úskoky...ftipne mi príde aj čakanie na Godota - MD. Ale veď nech, šak to platí občan, nie?
Ale v Brezne je málo aj 8, treba 11. V BB zase načo 14, keď sa dá za 5... ?