Este k dnesnej navsteve chalanov z ba.imhd.sk u nas.
Bystrica sa ukazala rozpacito. Trolejbusy bez VP vyzerali odpudzujuco - 1508, 1526!, ale aj 1517. Hoci pocit z jazdy bol OK.
Nakladnostou sa BB vyrovna len bratislavskej MHD.
Napravili to len autobusy. Stretali sme samu 741, 961, Citybusy.
Aj 732 su OK, nemali sme "stastie" na 006AG.
Bystrica sa ukazala rozpacito. Trolejbusy bez VP vyzerali odpudzujuco - 1508, 1526!, ale aj 1517. Hoci pocit z jazdy bol OK.
Nakladnostou sa BB vyrovna len bratislavskej MHD.
Napravili to len autobusy. Stretali sme samu 741, 961, Citybusy.
Aj 732 su OK, nemali sme "stastie" na 006AG.
Majkl
Vychádzam z toho, že cestujúcemu sa musí oplatiť zaplatiť hneď (čo je najvýhodnejšie aj pre DP), teda suma nemôže byť veľmi vysoká + musí mať pocit akejsi úspory.