Reply on: pfm10 #28412:
No to "určite"?, ale iba k takéhoto vyhotovenia..? http://imhd.sk/bb/index.php?w=3825242e29ef392b2321362f28293234333936ea alebo si ich vyrobia takto: sólo http://img530.imageshack.us/img530/6685/citelisrk1.th.png
alebo klbak http://img507.imageshack.us/img507/9812/citelis18jz7.th.png
Ale najprv ich spolu s tým ujom šoférom čo Ťa o tom informoval budete musieť povystrihovať a pozliepať, no a následne ich budete môcť s vrcholovým vedením SAD ZV v prítomnosti televízie RTV nasadiť do ulíc.. ?
?
? ?
PePan21