Teraz mi to nejako nedopína. Prečo vyradili 1002, 1526 a spol., keď 1511 mala GO a taktiež 1519. Okrem toho mohli spraviť GO aj na druhých trolejbusoch a prenajať ich. Potom by sa zlepšila doprava, veď ako som sa dopočul, tak má DPMBB a.s problém s nedostatkom vozidiel. Nechápem tomu. Keď dokázali začať GO pri 1501 (kde ju aj dokončili) a 1508, tak prečo nie ostatné
? ?
? ?
irizar
Ondrej Sokol
27 rokov
vodič, Nettbuss Vest, Honefoss (Nórsko)