Podla mna je to uplne bezna linka.
Inak, ma to vydanu normalnu licenciu? Lebo by ma sklamalo keby klesli na uroven bryndziarov...
Inak, ma to vydanu normalnu licenciu? Lebo by ma sklamalo keby klesli na uroven bryndziarov...
wizard112
Konečne sa dočkala aj Sásová... ? Dopravy na úrovni. ?