Reply on: Flying #27602:
DPMBB daval ziadost o schvalenie cennika cestovneho s mesacnikmi a so sucasnou cenou cest. listka - vid diskusia DPMBB. Praveze SAD ZV chcel v roku 2007 zvysovat cenu listka na 17,- Sk, ale ked uz bolo tesne pred spustenim trolejky, tak sa zhacili
adrive
Môžeš mi ale odpovedať, či je jazdenie za 13 Sk ťahanie peňazí z peňaženiek občanov a mal by sa ísť za to dopravca hanbiť do kúta? V jednej vete píšeš, že áno, zároveň to platí len na DPM BB?