Reply on: Patriot #27416:
Zdá sa mi, že tu niekto nerozumie čo je zmluva vo verejnom záujme ? v tej sa určuje výška poskytnutej dotácie čo nebráni tomu, aby dopravca prevádzkoval prímestskú dopravu podľa platných licencií a cenového výmeru. Takže kľud a nohy v teple. ?
Ale nekritizujem, bozechran.
PIT
Čo sa týka toho príspevku - keď sa naladím, tak to ide od srdca a potom ťažko zastať. Ale začalo to ako reakcia na príspevok, ku ktorému je relatívne krátka odpoveď v samostatnom oddelenom odseku na konci a myslím, že je to celkom zrozumiteľné.