Reply on: Kami #2741:
cena je veľkým mínusom - ale máš nejakú inú alternatívu na náhradu Tamu? Napr. ISUZU (Turancar), čo vozí zamestnacov do VW? - tak to radšej nie. Možno by prichádzal do úvahy SOR (ale jednoznačne mestská verzia).Re Furčan: obávam sa, že minimálne polovica diskutujúcich z tohto fóra býva dlhodobo buď v BA, alebo v Prahe... Ale snáď sa niekto nájde.
Kami
Cena o ktorej sa hovori je 5 mil. Sk (presne ako si vravel
Cize bola by to viac ako dostojna nahrada Ciciaka, len pochybujem ze SADka da tolke miliony za autobus na stratovu linku.