Reply on: Bystrican. #26275:
Bohužiaľ máš úplnú pravdu - navyše si myslím, že ľuďom sa nechce zabezpečovať ďalšia karta a zároveň sa im nechce platiť v hotovosti. Navyše X dačo ide spravidla pár minút pred TB. S tým zobudením to nevidím reálne. Idú Vianoce, sviatky pokoja, koniec roka. Ako si BB zvykla za posledné roky, je to práve čas najväčších prekvapení.
cerno
co sa tyka toho kopania trolikov. No ja som "specialista" na troliky a vyzera to asi takto: trolik ked zisti ze vystupuju ludia, zdvihne zadnu cast vozidla a pneumatikou kazdeho kopne. ked netrafi tak nacuva dozenie chudaka a kopne. ?