Aby ste sa tu nehádali ktorá trakcia je nakoľko ekologická, dávam vám do pozornosti nasledujúcu porovnávaciu tabuľku:
http://www.valec.yw.sk/temp/ab-tb.jpg
Do porovnania boli taktiež zahrnuté emisie vyprodukované pri výrobe elektrickej energie, resp. PHM, v slovenských podmienkach.
Ospravedlňujem sa za kvalitu, bolo to fotené mobilom v škole na prednáške.
http://www.valec.yw.sk/temp/ab-tb.jpg
Do porovnania boli taktiež zahrnuté emisie vyprodukované pri výrobe elektrickej energie, resp. PHM, v slovenských podmienkach.
Ospravedlňujem sa za kvalitu, bolo to fotené mobilom v škole na prednáške.
expresbb
Re #26224 Valec: Čo tak dať tú pripomienku aj sem ? : http://www.dpmbb.eu/diskusia/viewtopic.php?f=5&t=22