Reply on: JJ #24697:
Aký PORIADOK? Čo to máte, s prepáčením, do p94e, kua, za úchylku, robiť poriadok v číslovaní? Najvyšší poriadok v MHD je nemennosť. To akože keď sú vynechané dve čísla, tak to je neporiadok? Prepáč, ale ľudí s takýmito sklonmi by som od organizácie dopravy obratom vyhadzoval.
JJ
Re #24707 wizard112: podla mna, je zmena trakcie, tak vyznamnou zmenou, ze k tomu oznacniku zamieri kazdy, minimalne aby zistil ako je stavany novy CP, pripadne, kedy mu ide jemu najvyhodnejsi spoj na linke. Jednoznacne to beriem aj ja tak, ze pristupy mozu byt rozne k tejto otazke. V kazdom pripade sa infokampan aj v suvislosti so spustenim trolejbusov ako takych nemoze zanedbat.