Reply on: Habibi #24254:
naozaj nevidim riesenie, ked zacnu ludia hadzat flinty do seba tak to nedobre skonci ? ale niekedy naozaj pozeram aki hlupaci zostavuju CP alebo rozhoduju o tychto veciach. ale mozno ani nie hlupaci, prave naopak len si chcu utrhnut z toho co najviac penazi a tak je to vsade, sk...ny kapitalizmus. stavim to ze budu rusit TB aj v inych mestach. tak do 5 rokov KE a ZA. v presove ostane pri starom a v Blave postavia mozno trat na Ovsiste, spoja Dlhe Diely so zbytkom mesta, ale iny rozvoj v TB na Slovensku nepredpokladam. moc nedoverujem ze v BB dakedy budu jazdit TB aspon v takej vyprave ako predtym
LUK
http://www.vlaky.net/servis/sprava.asp?lang=1&id=2014
Navrhujem, aby sa BB pripojila k Európskemu týždňu mobility tiež, a to tak, že by sa na celý týždeň prestali vyberať parkovacie poplatky a zakladať papuče... ?