Treba zastavit chodcov a vratit ich do trolejbusov a autobusov. Kvoli ochrane zivotneho prostredia:
http://www.sme.sk/c/3428892/Vedec-Setrite-planetu-jazdite-autom.html
http://www.sme.sk/c/3428892/Vedec-Setrite-planetu-jazdite-autom.html
LUK
Re #23785 Flying: ale zato teraz si prehadzujete busy po dvore vidlami... najmä tie C954E, ktoré ste pobrali chlapom v iných závodoch (a nechali ich jazdiť na črepoch), aby ste si tu nimi čosi dokazovali... ? Stále máte málo vozov... kde je tých 40 až 50 autobusov, ktorých je v skutočnosti iba 30?