Reply on: Petik #23301:
nemôže DPMBB zverejniť tú licenciu? mediálne by sa z toho dalo poukázať na neschopnosť tých blbcov na VÚC. Ako to, že v ZA, PO, KE, BA môžu trolejbusy fungovať a tu nie? To je iné pi*ovina...DPMBB: ukážte tú licenciu v presnom znení, najmä to odôvodnenie ma zaujíma.
eštééééééé ja tak rada čítam tieto vyhlásenia..
draxter
Pokiaľ ide o to cestovné, 25,- Sk by som nedal ani keby chodí T-bus na Sásovú každé 3 min ☺
Jednoducho treba v prvom rade dodržiavať zákona a potom aj trochu pohnúť rozumom, aby sa nedostatky vylepšili, a nie ako SAD ZV, ktorá sa ešte nedostala ani cez prvý nedostatok, a tak nalepenie čísel na označníku na Námestí Slobody je už asi len zbožné prianie...pritom tie fajné nové busy mohli byť aj vo väčšom počte, a najmä na linke 42 už aspoň rok a pol, a nie 2 mesiace.
PS: SAD BB: ? SAD ZV: ? DPMBB: chce to šancu a uvidíme: ?