Reply on: mirkobb #23141:
e #23141 mirkobb. Uz su dostavane. Uz maju aj cielove tabule elektronicke, akurat ze su este zabalene vo foliach. Poziciame, co by nie. Po ukonceni nastupu cestujucich v BB do VSOE k nim pribalte peron a nech ho v PO vylozia, az tade pojdu. Alebo, este lepsie, nech VSOE vynecha Bystricu a postoji v PO ?
BZUCO
Takze ty nech stoja pri 9 perone/odhadom niekde uprostred hrona ? / a ostatny si ho kuknu tam kde zastane tj 9 kolaj. ? ?