Reply on: mirkobb #23062:
Ja ťa chápem celkom od začiatku a nie len teba a to či ty chápeš mňa záleží či si na jednotnej "vlne" a neuveríš rozumiem aj tvojím narážkam, vyrážkam, ješitnosti aj tvojmu humoru ? . Mno, ale zase k budeš chcieť môžem obnoviť "vysvetlivky" no to zase bude vyzerať, že nechápeš !! ?

expresbb
Informácia o meškaní vlaku. Štiavnica bude meškať na piatkové stretko asi 120-180 minút prípadne bude odrieknutá. Toto platí v tom prípade, že stretko bude v piatok a nie v sobotu.