Nóó, vieš, keď to má šofér napísané, tak nemá dôvod to nedodržať. Lenže ten Váš bývalý kolega, čo to má zariadiť, aby to tam šofér mal napísané chodí na túto stránku tak raz za mesiac. (nemá to v náplni práce). Takže väčšinou stačí raz zatelefónovať na správne číslo. (ale na čom by sme sa tu potom zabávali?)
draxter
PS: nech si páni na VUC BB porzú správny poriadok a potom nech rozhodujú či je zaujatosť alebo, ako je zrejmé, nie...