Reply on: Flying #22677:
Zase. Tebe je H*O*W*N*O do toho, kto má akú zľavu. Nedotuješ ju ani ty ani tvoj traktoristický podnik. Nechaj si od právnika vysvetliť, čo znamená v prepravnom poriadku formulácia o vylúčení zodpovednosti za škody a potom tliachaj hovädziny.Ten mozog asi odmietaš používať preto, že nemáš aký, čo?
Fakt som si o tebe myslel ,že máš aspoň nejakú prirodzenú inteligenciu.
draxter
Asi niekto nečítal Občiansky zákonník, vlastne asi nietko nič nečítal, keď pozrem na iné veci.
Inak ozaj, ako je tá zodpovednosť upravená a kde? /nemyslím O.Z./. Vďaka za info.