Na tu elektrifikáciu je zatiaľ pri dnešných výkonoch na tejto trati zbytočne vyhadzovať peniaze. Nutnejšie je dať do poriadku trať Zvolen - Košice,ktorá je podstatne významnejšia !!! Dúfam,že si to železnice uvedomujú , ale ak nie tak im to pripomeniem .Dosť bolo rozhadzovania aj naších peňazí .
.
Kami
BTW: maily som dostal v poriadku.
ad www.sadbb.sk: no uz to vyzera dobre a da sa to pouzivat. Len tak dalej.