Reply on: Vladimír #2240:
Skutočne k malému pokroku došlo, to je fakt, ale je tam ešte mnohé čo opravovať.
Napr. je veľmi závažné, keď sa poznámky o obmedzeniach nachádzajú len vo "Vysvetlivkách" a NIE SÚ UVEDENÉ pri čase odchodu spoja, ktorého sa to týka...!!!

Petik
Nikto ma nenutil sem ist, to je pravda, ale nie je to dovod aby mi stat bral viac penazi ako ostatnym. Samozrejme ze to nemozem prehryznut a divim sa ze niekomu nevadi, ked ho ukradaju. To ale nie je dovod aby som sa stahoval na Slovensku. Mne sa tu paci a chcem tu ostat. Ale budem hladat sposoby ako to co mi stat ukradol dostat naspat.