Reply on: Habibi #22139:
u tých strát na tržbách som sa dosť pobavil...pán Ander z Balkánovu tu nemá všetkých 10 pokope /nielen 10, ale asi ani 3/a) pokiaľ viem MHD v BB je stratová
b) zmluvou o výkone sa refunduje strata
c) menej výkonov=menšia strata
d) záver: ZNÍŽIŤ DOTÁCIU
e) výpadok tržieb? čo to je za nezmysel? žeby bola teda MHD zisková? potom=nedotovať čo je ziskové, nie?
Záver: ešte im vypovedať zmluvu o prenájme busov, a potom aj celú zmluvu o preprave, dôvodov na to je hneď niekoľko...
mimi
http://youtube.com/watch?v=wiOJnwqR24M
prvý výjazd z vozovne po 17 mesiacoch
http://youtube.com/watch?v=6vagZaWlmOg
prejazd cez Polnú ulicu
http://youtube.com/watch?v=6E9qvWMP8-o
Roosveltová nemocnica
http://youtube.com/watch?v=9mCLuN_fR0A
prejazd Tulská-Moskovská