Reply on: Petik #22122:
Ja s Cimrmanom celkom súhlasím ? dobrý dátum záruka šťastia... !!! A na tie foto čakám aj ja a v rámci čakania som si blysla najlepšiu v galaxií, ako priamo stojac cez celý prechod pre chodcov vybavuje cestujúcu verejnosť, žeby niekto šetril na povinnom preškolení vodičov ??? ..nuž, ale taká pokutka do uznaných nákladov veru nejde ? chvíľu porozmýšlam a pošlem ))) ja už viem kam, hej aj kamimu trebars ?

pipo
http://mhd.pipo.sk/znovuspustenie_trolejbusov/
mrzi ma ze som zmeskal oficialnu cast o 14:00 ale ajtak vyzeraju dobre ( aspon co som videl )
a prsat fakt nemuselo ... enjoy