Takže od rána už križovatka pod krajským úradom po novom. A ako bonus, semafóry sú vypnuté, takže jedno odbočujúce auto napr. z Radvane na Fončordu zablokuje celý smer. V iných smeroch je to samozrejme obdobné.
Aspoň bude zábava
Aspoň bude zábava
?

pipo
Ja len pevne verim ze tam tie troleje namontuju aj naspat. ? Aby to nezneuzili ako dobru zamienku nadobro T-busy v BB pochovat... ? kedze od mesta sa da cakat cokolvek ...