http://mobil.idnes.cz/tiskni.asp?r=navigace&c=A070427_002831_navigace_ada
Aj keby v BB taka moznost bola, tak by to ludom "pomohlo asi ako mrtvemu husle", vzhladom na meskania "zauzivane" v beznej prevadzke v podani SAD ZVHD ? Cestujuci sa potrebuje nacas niekam dopravit a nie zistovat na mobile, ze mu to pride az za 20 minut
? ?
Aj keby v BB taka moznost bola, tak by to ludom "pomohlo asi ako mrtvemu husle", vzhladom na meskania "zauzivane" v beznej prevadzke v podani SAD ZVHD ? Cestujuci sa potrebuje nacas niekam dopravit a nie zistovat na mobile, ze mu to pride az za 20 minut
? ?
wizard112
Pre tých, čo si myslia, že sú tu na nosných linkách slabé intervaly, už na strednom Slovensku nebude BB sama. Nasleduje nás ZA. http://www.imhd.sk/za/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=4636 Tak 40 minút cez víkend je aj na BB veľa...