Reply on: mirkobb #21271:
Taká banskobystrická žumpa má prepokladám nejakého hovorcu o veciach verejných..každá štátna inšitúcia také má ..dúfam je to človek ktorý /alebo aj nie/ odpovie na otázku tutok MPZ /nempoznám/ citujem "kedy budu premavat v bb opat troleybusy?" ..znelo to zúfalo a ja som len podala pomocný prstík.. ? irtetem ?
nejde mi to inak skopírovať..((
adrive
Ešte k tomuto OT - Kami ma raz kontaktoval, či by som vedel pomôcť - nevedel, pretože zdrojové kódy som nevidel a teda neviem posúdiť, čo je zle...