Reply on: burz #20971:
Somarina..prepáč skús si to overiť na Soike..mne sa nechce, lebo to nebudem tu riešiť za niekoho kto to má v povinnostiach ))) no jedno viem určite cestujúci nie je rukojemník.. ? a prepravca tak ako iný poskytovateľ služieb by sa mal držať hesla náš zákazník..náš pán!!.. a mal by urobiť všetko preto, aby zákazníka potešil a nie odradil..
Vladimír
Pošlem...
Inak včera som ešte dopoludnia trochu browsoval v sieti liniek MAD (MHD?
Aj zostavenie cestovného poriadku ma zaujalo. Vo vzťahu SAD ZV vs. SAD ZV som nemohol prehliadnuť v rôznych časoch a rôznych smeroch vždy svorne za sebou idúce L21 a 26 po nábreží. Pokiaľ ide o vzťah DPMBB vs. SAD ZV, tu je pozoruhodná súhra CP ciciakov a veľkých autobusov. Napr. zo Skubína je zabezpečený dvojhodinový odstup medzi spojmi, vždy v podobe L102 i 35 naraz. Aj na Mládežnícku 101-tka podozrivo vliezla nejaké dve minúty pred odchodom L24. Oceňujem, že ciciaky majú pravidelný interval - chcelo by to teda dotiahnuť intervalovosť aj na linkách SAD ZV a pokúsiť sa o preklad s L101-105.