Reply on: Danny #20509:
Tak tvoje tvrdenie len podčiarkuje ešte väčší rozdiel mestkých častí Sásová a Kremnička/Rakytovce (čo sa týka počtu obyvateľov). Ale podľa mňa sa počet obyvateľov rovná počtu ľudí s trvalým pobytom. To, že tu býva mnoho cezpoľných, sa nezarátava do počtu obyvateľov. Ale v tomto nie som odborník, tak to tu rozvádzať ďalej nejdem. No údaj, že trvalý pobyt v Sásovej má len 18 384, ma prekvapil. Čakal som nad 20 000. Tak neviem, či bola zarátaná aj spodná časť Sásovej, ale asi hej...
Dopravák
Digitální televize v autobusu MHD? V Banské Bystrici to tak funguje.
http://www.digizone.cz/aktuality/digitalni-televize-v-autobusu-mhd-v-banske-bystrici-to-tak-funguje/
A čítam, že vznikol nový Dopravný podnik... No, len dúfam, že aj trolejbusy sa konečne vrátia do ulíc mesta... ?