Reply on: wizard112 #20448:
Digitalne vysielanie DVB-T pokusne vysielane v BB ma v tom "pakete" asi 5 programov,cize tie vsetky je mozne "prevadzkovat" v tych busoch. Ale to vsetko sa deje len vdaka prijmu toho digitalneho vysielania, ktore na rozdiel od analogoveho nie je "rozmaznane" a da sa prijimat aj v podstatne stazenych podmienkach, v tomto pripade pohybujuci sa "ciel"(BUS), nuz kedysi ked este jazdili RTO-cky take nebolo.. ?
Na linke 22, s odchodom 8:08 z Nam. Slobody do Sasovej, klbove vozidlo SAD ZV ZV 317 BI bol na mieste tesne za vodicom-jeho hlavou-
.
Mike
? ? Toto nie je divoký západ, lebo aj tam tie najtypickejšie cowboyské prestrelky majú svoje pravidlá. Ale toto tu sa vymyká akýmkoľvek pravidlám. Riadne vyšetriť a za toto (a nie len za toto) by mal ísť niekto sedieť do chládku a to na dlho. Však to je najhoršia mafia. ...odstraňovanie nežiadúcej konkurencie najbrutálnejšimi prostriedkami ?