Reply on: Habibi #20287:
Aj mňa napadlo, že by bolo dobre dať anketu o nočnej doprave. A s otázkou by sme sa veľmi trápiť nemuseli, dať takú, aká je v ZA a PO časti imhd. Inak ma prekvapilo, že až 58% Prešovčanov nie je spokojná s nočnou dopravou (nočák pritom chodí každú hodinu aj v prac. dni a k tomu jedna linka je kĺbová (ak sa to nezmenilo) a dve trolejbusové). Čo by povedali na takú, aká je v BB...

draxter
pokiaľ som videl ja, tak nikto. inak som mal lístok zošúľaný do gulôčky, skoro som ho nevedel "rozbaliť"...ale niečo tam ešte bolo vidieť, tak v poriadku ?