Reply on: mimi #20100:
To čo je, TR? Je pod touto skratkou poznám Třebíč. Inak je Trenčín TN, Trnava TT, Trebičov TV, Tvrdošín TS...
a inak nevyzná sa tu náhodou niekto do dákej štatistiky ???, patrilo by sa pri výročí 20000 dačo ..ktovie či si adminko robí čiaročky..napríklad za...proti.. protivný a tak.. hej zvedavá ženská.. a gratulujem k tej okrúhline.. ?
S499.1023
Takže to by som mohol v sobotu o 13:00 vypadnúť z MH a do polnoci by som musel byť späť.
Neznášam miesta bez verejnej dopravy, aj keď je to "SKI RESORT"