Petik: raz uz tie data nahadzal do PC Kami. On spravil konvertor z jeho formatu do formatu iMHD.
A inac iMHD format je pre nezasveteneho dost nezrozumitelny
A inac iMHD format je pre nezasveteneho dost nezrozumitelny

Petik
Neviem ako vyzera ta zastavka na Dumbierskej, ale pride mi to co pises celkom OK.
Vsade inde okrem BB je zastavka zaroven dopravnou znackou oznacujucou zastavku. (Dokonca aj v Ziline:} )
Skor ma prekvapuje, ze tie nove zastavky maju ten bus v cervenom ramiku a nie v modrom.