Jeej,ale toto je fakt dobra sprava:
http://www.sme.sk/c/3149583/Banska-Bystrica-a-Zvolen-vytvoria-metropolitne-centrum.html
Konecne pochopili, ze spolupracou dalej zajdu, len aby to nebola iba prazdna proklamacia ale aj ciny!
http://www.sme.sk/c/3149583/Banska-Bystrica-a-Zvolen-vytvoria-metropolitne-centrum.html
Konecne pochopili, ze spolupracou dalej zajdu, len aby to nebola iba prazdna proklamacia ale aj ciny!
wizard112
V článku sa píše, že jedna z priorít je budovanie ťahu RK - Hiadeľské sedlo - BB - ZV. Ale je tu problém, pretože ministerstvo dopravy presadzuje trasu R3 cez Kremnicu a nie cez BB. Neviem pochopiť, prečo minister dopravy chce BB dopravne izolovať. Pritom žilinský aj bystrický VÚC chcú trasu cez BB. ?