Reply on: Danny #18210:
2) Keď som to písal, tak to platilo. A platí to aj ďalej, len záleží, akou trasou cestuješ...3) Tá zachádzka je kvôli otrasnému stavu hlavnej cesty. Prežeň tade autobus štyrikrát denne a po pol roku ho budeš zbierať po jednotlivých šroubičkách...
4) Po mesiaci a pol... čo by si čakal?
Ad personál - robiť musíš s tým, čo máš (čím ich neospravedlňujem), keď lepšie nenájdeš. Ale furt lepšie ako traktoristi zo ZVHD. ?
mimi
Dobre pocuvajte a drzte si klobuky toto nepotrebuje komentar......
http://www.poslanec.sk/storage/index.php?dir=BB/audio/&file=RTV_Svesnikova_trolejbusy_2006_11_20.mp3