lenze na tom aute z pozicovne nevykonavas podnikatelsu cinnost, z ktorej ti plynu trzby a okrem toho v cene toho pozicania auta si zaplatis aj vymenu toho oleja. Nikto ti nepoziacia auto len v cene odpisov... ?
neviem ako je postavená zmluva na prenájom, ale v každom prípade je dobrým zvykom, že ak niečo užívam a pritom to nie je moje, tak sa o to aj tak starám. Ono samotný dopravca vykonáva na tých busoch podnikateľskú činnosť - plynú mu z nej tržby, zatiaľčo MHD BB nemá v podstate z celého prenájmu žiadny úžitok, kedže autobusy prenajala len v hodnote odpisov.
Ale keď už sme pri tom, tak musím povedať, že niektoré mestské busy vyzerajú naozaj zúfalo - dokonca nejaká 961-čka (to by vedel skôr Ali je zboku nabúraná už dobré 4 mesiace. Niektoré mestské busy vyludzujú zvuk ako keď skombinuješ traktor s revom trabanta bez výfuku... ?
"Dobrý deň
Chcem sa spýtať, od kedy začne fungovať v Banskej Bystrici normálna, zdôrazňujem normála MHD a nie tento komický cirkus v podaní SAD Zvolen? Teda chcem vedieť dátum, od kedy sa na spojoch MHD neobjaví prímestský autobus, spoje nebudú meškať desiatky minút, budeme mať kvalitnejšiu nočnú dopravu a hlavne kedy uvidíme v uliciach mesta trolejbusy? A prosím, neodpovedajte vyhýbavo, ako to máte vo zvyku.
veľmi nespokojný cestujúci"
Re #18064 brefos: jasné že ich je toľko... toľko ich je, že jazdia v kolónach... ?
..minule na park.Micinska vodic autobusu zaspal na predposledny spoj,ale cestujuci ho nastastie prisli zobudit...to je od nich naozej mile ? ? meskanie 5 minut ☺
Po meste videný jeden z CityBusov BB-317CK - vodiči pravdepodobne spoznávajú jednotlivé trasy.
Pri Úsvite doplnením názvu zastávky vznikli ďalšie označníky ? Akurát, že svoj tieň opäť neprekročili - formát písma je zase iný, ako napr. na zastávke na Partizánskej ceste (a v každom prípade to lepšie nevyzerá).
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
JJ
Ale keď už sme pri tom, tak musím povedať, že niektoré mestské busy vyzerajú naozaj zúfalo - dokonca nejaká 961-čka (to by vedel skôr Ali