Trochu sci-fi, ale pozeram na Google Earth, premeriavam a napadlo ma: Keby sa predlzila Skuteckeho ulica az po Staru Nemocnicu (chyba asi 135m) a ked sa postavi Severny obchvat mesta, mohlo by sa nad Starou Nemocnicou zriadit parkovisko P+R a odtial viest nasledovnu "Citybusovu" linku:
(P+R) - Stara Nemocnica - Kukucinova (niekde pri krizovatke) - Skuteckeho[T] - Stary Prior[Z] - Komenskeho [Z] - Moyzesovo namestie (pri poste) - Namestie SNP (pri falicaku) - Dolna - ESC
(P+R) - Stara Nemocnica - Kukucinova (niekde pri krizovatke) - Skuteckeho[T] - Stary Prior[Z] - Komenskeho [Z] - Moyzesovo namestie (pri poste) - Namestie SNP (pri falicaku) - Dolna - ESC
mirkobb
....Orgány spoločnosti SAD BBDS, a.s. majú podľa našich informácií zasadať 20.10. 2006. V prípade, že dôjde k jej schváleniu v SAD BBDS, a.s. bez dodatočných zásahov, je možné ju do konca októbra podpísať obidvomi stranami....
http://www.poslanec.sk/view.php?cisloclanku=2006101701
Ak sa niekto dozvie viac,ako to dopadlo,prosim dajte to sem.