Reply on: Juraj #17857:
Kami a VLK: Uz aspon preventivne chystajte pre nadsencov z fora (2nd) prvu jazdu trolejbusom po BB.P.S.1: Uz mam v chladnicke prichystane sampanske.
P.S.2: Moc sa neradujme - v "Budejiciach" sa im to podarilo az na treti krat!
mirkobb
....Orgány spoločnosti SAD BBDS, a.s. majú podľa našich informácií zasadať 20.10. 2006. V prípade, že dôjde k jej schváleniu v SAD BBDS, a.s. bez dodatočných zásahov, je možné ju do konca októbra podpísať obidvomi stranami....
http://www.poslanec.sk/view.php?cisloclanku=2006101701
Ak sa niekto dozvie viac,ako to dopadlo,prosim dajte to sem.