Kami: moja cesta v trolejbuse večer z mesta - až po Štadlerovo nábr. sme boli v trolejbuse len traja - vodič, ja a ešte jeden cestujúci. Potom pristúpili ešte traja, takže k Úsvitu sme došli 5 cestujúci. Slušná obsadenosť na 15Tr-ku.

Pekný darček cestujúcim.
.
.
Kami
Videl som ten kruhovy objazd. Z pohladu cestujuceho sa nic nezmenilo, vyzera to ze autobusy konecne maju kde parkovat.
Dumbierska, ZS smer mesto je bez plechoveho pristresku.
Na L22 bola exkluzivna zostava: 1 x B961, 2 x B941E.