Reply on: Kami #17436:
teda mala by tam stat, ale kedze dopravca prostrednictvom imhd vyhlasil ze vsetky zastavky su na znamenie,
a nikto tam znamenie nedava, tak tam autobus ani nezastavy. ?
a nikto tam znamenie nedava, tak tam autobus ani nezastavy. ?

Kami
Jedna vec je svojvolne zriadenie zastavky (linky 2 a 3 v Kremnicke, linka 90 na Nam. L. Stura), ale svojvolne skratenie trasy o 1 zastavku je uz silna kava.