Reply on: LUK #17390:
Budú nahodené trolejbusy,čo s trolejbusmi nesúvisí?To je zaujímavé!A nečuduj sa,že reagujem na slovo trolejbus,keď podľa toho vyhľadávam,lebo je to jediné,čo ma na Vašom fóre zaujíma(BB)!Predsa som elek3kár a ekológ,taxa nečuduj!

Co viac si mozem priat, pokial teda na taku ZVHD nie som odkazany.
LUK
Re #17399 ivkabb: jasné, že sa bude zvyšovať cestovné, veď čo už dnes lacnie? Otázka je iba kedy a o koľko... ❤
Re #17399 VLK: treba! Veď ten chlap iné nerobí, iba slope... ? (mimi prepáč a neber to vážne)