Zivot sa dost kruto snami hra preco kazdy jeden toho druheho uraza?Len par pismenok s prijemnou osobou som si chcel vymenit aspon takto ju potesit pohladit.Kto domna kamenom ja donho chlebom
. Nastastie TXT nemam, a ani ked som mal, som od "skla" nebol zavisly. Skus sa liecit a uvidis ten ucet za telefon
. BB Kings rulez !
Kami
http://imhd.sk/bb/index.php?w=f3f0f0f2212629322134ef2f262e29
tam je vycerpavajuca informacia.