Reply on: jurius #16780:
no z hory sa ozýva len: 1. V súčasnej dobe schválený cestovný poriadok liniek nezabezpečuje výkon MHD do všetkých častí mesta Banská Bystrica. Mestká časť Šalková, Stupy, Rakytovce a čiastočne Uľanka sú zabezpečované len formou prímestskej dopravy. Na túto skutočnosť sme dopravcu upozornili a žiadali sme vykonať zmenu v novom návrhu cestovných poriadkov, ktorý má nadobudnúť platnosť od 1.7.2006. Tarifa platná v prímestských linkách a jej dodržiavanie nie je v kompetencii Mesta Banská Bystrica ale VÚC Banská Bystrica.Mesto sa zase unúvalo svojím občanom odpovedať. Stále to isté dookola to isté
burz
""fakt to tu vyzera ako propagacna stranka BBDS"
"táto stránka má za cieľ propagovať KVALITNÚ MHD!"" - ako som tak pozeral vsetky podstranky imhd.sk, tak len na tej banskobystrickej som nasiel celkom podrobne spracovany evidencny stav vozidiel jednej konkretnej spolocnosti, pricom niektore vozidla nemaju suvis ani s MHD, ale ani s primestskou dopravou v regione. Potom sa to miestami moze zdat, ze to vyzera ako propagacia jednej strany...
Este k tomu evidencnemu stavu: V novinke je z 6.5. je pisane aj o novych Karosach B952E(357IB-367BI), tie som v tom katalogu nenasiel. A ZV 367BI pravdepodobne zostane jazdit v MHD Zvolen, kedze uz ma demontovany stojan na citacku a tlaciaren pri druhych dverach(aj ked do minuleho vikendu stale nefunkcne displeje).