Reply on: burz #16792:
divil by si sa, ale obcas sa nejake to HD objavuje aj na primestskych linkach.
Pokial stranku sledujes uz dlhsie, primestske a dialkove vozy sa v katalogu objavili uz pred zmenou dopravcu. Teraz by bola skoda nevyuzit jednoduhsi pristup k informaciam. Paradoxne sa nam este nepodarilo najst vsetkych 40 novych mestskych autobusov (teda 39 lebo 1 voz ostava v ZV). Aj preto mame, vratane Ikarusov a C 744, v evidencom stave len 61 z deklarovanych 75 autobusov. Zalezi ake informacie ma ten co katalog doplna, ja info nemam.
Re #16776 VLK: 15 sekund pochadza z Bratislavy. Tam sa pri kontrole revizorom oznacovace blokuju po 15 sekundach, resp. 50 (?) metroch. Inak su samozrejme oznacovace v prevadzke.
burz
""fakt to tu vyzera ako propagacna stranka BBDS"
"táto stránka má za cieľ propagovať KVALITNÚ MHD!"" - ako som tak pozeral vsetky podstranky imhd.sk, tak len na tej banskobystrickej som nasiel celkom podrobne spracovany evidencny stav vozidiel jednej konkretnej spolocnosti, pricom niektore vozidla nemaju suvis ani s MHD, ale ani s primestskou dopravou v regione. Potom sa to miestami moze zdat, ze to vyzera ako propagacia jednej strany...
Este k tomu evidencnemu stavu: V novinke je z 6.5. je pisane aj o novych Karosach B952E(357IB-367BI), tie som v tom katalogu nenasiel. A ZV 367BI pravdepodobne zostane jazdit v MHD Zvolen, kedze uz ma demontovany stojan na citacku a tlaciaren pri druhych dverach(aj ked do minuleho vikendu stale nefunkcne displeje).