Reply on: nervak #15922:
Bohužiaľ, ale v tomto máš pravdu. V prvom rade by mal kontrolovať dopravu MsÚ. Dopravca by mal mať cestovný poriadok ako bibliu. A aj tak by sa k nemu mal správať.Bohužiaľ, ale v tomto meste na CP každý (česť výnimkám) kašle na čele s dopravcom a mestom.
adrive